Profil lekarza
Dowiedz się więcej
user avatar

0


0


dr n. med.

Agnieszka
SZEWCZYK

Agnieszka SZEWCZYK

 Informacje o lekarzu

 

 

Dr n. med. Agnieszka Szewczyk jest lekarzem specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Już w trakcie stażu podyplomowego rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych. 

 

Dr n. med. Agnieszka Szewczyk jest autorką wielu publikacji i doniesień z zakresu dermatologii, które ukazały się w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Dwukrotnie – w 2009 i 2010 r. – otrzymała nagrodę Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za cykl prac naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz członkiem i stypendystką EADV (European Academy of Dermatology and Venerology).

 

Aktywnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach dermatologicznych w Polsce i na świecie. Szkolenia w zakresie technik zabiegowych odbyła pod kierunkiem wybitnych specjalistów w najbardziej znanych na świecie ośrodkach, m.in. w Royal College of Surgeons London, Monako, Paryżu i Sztokholmie. Posiada kilkadziesiąt certyfikatów uprawniających ją do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.


Specjalizacje
Ukończone szkoły
  • Październik 1997 - Czerwiec 2003 - Warszawski Uniwersytet Medyczny
Historia pracy
  • Styczeń 2006 - Grudzień 2018 - Klinika NOVA DERM

Umów wizytę

 
Umów wizytę


Oceny pacjentów

Brak ocen pacjentów


Potrzebujesz pomocy? Napisz!