Profil lekarza
Dowiedz się więcej
user avatar

0


0


dr n. med.

Andrzej
SZMURŁO

Andrzej SZMURYŁO

 Informacje o lekarzu

 

 

Dermatolog i wenerolog, wychowanek Akademii Medycznej w Warszawie.Przez wiele lat związany z Kliniką Dermatologiczną Akademii Medycznej w Warszawie, a następnie z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie.

 

Od czasów studenckich pracował w kołach naukowych w Instytucie Biostruktury. Był nauczycielem akademickim wykładającym histologię i embriologię (nauki o budowie oraz rozwoju organizmu i jego tkanek). W kręgu jego zainteresowań leżała tematyka powstawania nowych naczyń krwionośnych, tj. angiogeneza, i właśnie to zagadnienie było przedmiotem jego studiów doktoranckich. Dr n. med. Andrzej Szmurło dwukrotnie wyjeżdżał na naukowe stypendia zagraniczne – do Gent w Belgii oraz do Instytutu Pasteura we Francji.

 

 

Dr n. med. Andrzej Szmurło pracuje jako dermatolog od 1984 r. Przez wiele lat prowadził on czynną praktykę lekarską w Centrum Medycznym LIM. Obecnie prowadzi szkolenia z dziedziny dermatologii, wygłasza wykłady w Polsce i za granicą, występuje w charakterze eksperta w radiu i telewizji. Jest także autorem i współautorem ponad 30 prac naukowych.

Dr n. med. Andrzej Szmurło związany jest z Kliniką Nova Derm od kilkunastu lat.

 


Specjalizacje

Umów wizytę

 
Umów wizytę


Oceny pacjentów

Brak ocen pacjentów


Potrzebujesz pomocy? Napisz!