Profil lekarza
Dowiedz się więcej
user avatar

0


0


dr n. med.

Ewa
CHLEBUŚ

Ewa CHLEBUŚ

 Informacje o lekarzu

 

 

Dr.n.med. Ewa Chlebus jest wysoko wykwalifikowanym lekarzem dermatologiem, specjalistą II stopnia. Prowadzi w Warszawie Klinikę Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Nova Derm.

 

Praktykę w leczeniu dr Ewa Chlebus zaczęła zdobywać tuż po studiach na Akademii Medycznej w Warszawie. Początkowo pracowała w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie m.in. pisała swoją pracę doktorską. W 1995 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

Dr n. med. Ewa Chlebus w 1992 roku rozpoczęła własną praktykę lekarską – otworzyła gabinet, który od 2003 roku funkcjonuje jako Klinika Nova Derm. Klinika specjalizuje się w leczeniu chorób skóry i włosów, w szczególności: trądziku, trądziku ludzi dorosłych, trądziku różowatego, przebarwień oraz alergii kontaktowych. W Klinice wykonywana jest również diagnostyka włosów i znamion. Poza tym w Klinice przeprowadzanych jest wiele specjalistycznych zabiegów lekarskich, ze szczególnym uwzględnieniem pilingów chemicznych.

Dr n. med. Ewa Chlebus po latach praktyki lekarskiej osiąga wyjątkowe efekty w terapii najbardziej uporczywych i trudnych schorzeń dermatologicznych. Zajmuje się m.in. ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego, usuwaniem przebarwień oraz nieinwazyjnymi metodami poprawy jakości skóry w tym diagnostyką i leczeniem nietolerancji i alergii na kosmetyki.

 

Dr n. med. Ewa Chlebus jest członkiem zarówno Polskiego, jak i Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 1999 r. została współzałożycielką Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Od 2009 r. zasiada w zarządzie Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, w którym od 2016 r. jest członkiem Komisji Rewizyjnej. Dr n. med. Ewa Chlebus zasiada również w Radzie Naukowej Dermatologii i Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Od 2003 r. jest członkiem kapituły konkursu „Złoty Otis”.

 


Specjalizacje
Ukończone szkoły
  • Październik 1979 - Czerwiec 1985 - Warszawski Uniwersytet Medyczny
Historia pracy
  • Styczeń 1992 - Grudzień 2018 - Własna praktyka lekarska

Umów wizytę

 
Umów wizytę


Oceny pacjentów

Brak ocen pacjentów


Potrzebujesz pomocy? Napisz!