Profil lekarza
Dowiedz się więcej
user avatar

0


0


dr n. med.

Monika
SERAFIN

Monika SERAFIN

 Informacje o lekarzu

 

 

Dr Monika Serafin to specjalista dermatolog-wenerolog z wieloletnią praktyką kliniczną i dużym doświadczeniem w zakresie dermatologii estetycznej. Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny) ukończyła w 1995 r. I stopień specjalizacji z dermatologii-wenerologii uzyskała w 1999 r., natomiast II stopień – w 2003 r. W latach 1996-2007 pracowała w Specjalistycznym Szpitalu Dermatologicznym im. Św. Łazarza w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na oddziale szpitalnym i w lecznictwie ambulatoryjnym w Przyszpitalnej Poradni Konsultacyjnej.

 

Z Kliniką Nova Derm w Warszawie dr Monika Serafin związana jest od 2003 r. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, w tym rozmaitych postaci trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, łysienia oraz schorzeń o podłożu alergicznym. Specjalizuje się w zabiegach korygujących, takich jak: wypełnianie zmarszczek i wolumetria twarzy kwasem hialuronowym, mezoterapia (klasyczna i osoczem bogatopłytkowym), iniekcje toksyny botulinowej, lipoliza. Wykonuje także zabiegi laserowe (CO2, Nd:Yag, diodowy, IPL), inplantacje nici PDO oraz pilingi chemiczne, a także usuwa zmiany skórne metodą elektrokoagulacji, łyżeczkowania, krioterapii czy laserem CO2.

 

Dr Monika Serafin jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE). Systematycznie poszerza wiedzę z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej, bacznie śledząc publikacje w piśmiennictwie polskim i zagranicznym. Regularnie uczestniczy w zjazdach i kongresach organizowanych przez stowarzyszenia dermatologiczne. Systematycznie obywa szkolenia z zakresu nowych technik dermatologii estetycznej.

 


Specjalizacje
Ukończone szkoły
  • Październik 1979 - Czerwiec 1985 - Warszawski Uniwersytet Medyczny
Odbyte staże
  • Przyszpitalna Poradnia Konsultacyjna
Historia pracy
  • Styczeń 1996 - Grudzień 2007 - Specjalistyczny Szpital Dermatologiczny im. Św. Łazarza w Warszawie
  • Styczeń 2003 - Grudzień 2018 - Klinika NOVA DERM

Umów wizytę

 
Umów wizytę


Oceny pacjentów

Brak ocen pacjentów


Potrzebujesz pomocy? Napisz!